کلن کستل، برنامه مدیریت وار کلش اف کلنز

fa en ar

کلن کستل چیست؟

اگر شما از علاقه مندان به بازی کلش اف کلنز هستید و آن را بازی میکنید حتما میدانید یکی از سخت ترین کارها مخصوصا برای مدیران کلن، مدیریت وار در این بازی است. این سامانه برای کمک به این مشکل بوجود آمده است. شما به راحتی با وارد کردن تگ کاربری بازی کلش اف کلن در این سامانه میتوانید لیست افراد کلن خود و کلن مقابل در وار را مشاهده نمایید، اگر از اعضای کلن هستید برای اتک خود حریف انتخاب(رزرو!) کنید و اگر از مدیران کلن هستید برای هر بازیکن کلن خود مشخص نمایید که به کدام حریف اتک بزنند. اعضا و مدیران کلن میتوانید با مراجعه به سامانه مشاهده کنند تا آن لحظه برنامه وار به چه صورتی پیش رفته است. نکته قابل توجه این است که تمام این اطلاعات بصورت اتوماتیک از سرور بازی کلش گرفته میشود و شما نیازی به وارد کردن هیچ چیز نیستید. فقط و فقط لازم است یکبار از این سامانه استفاده کنید تا متوجه راحتی کار با آن بشوید.

آیا شما لیدر یا کولیدر هستید؟

صفحه انتخاب پسوردها برای ورود به کلن مراحل ثبت نام کلنتان به این صورت است:(فقط 30 ثانیه طول میکشد)
-قبل از هر کاری برای اینکه ما بتوانیم اطلاعات کلنتان را بخوانیم، باید WarLog را در پروفایل کلنتان فعال کنید.
-برای ثبت نام کلنتان در این سیستم ابتدا تگ کاربری را در قسمت مربوطه وارد کنید و دکمه من لیدر هستم را فشار دهید.
-درصفحه جدید برای اینکه مطمئن شویم شما از مدیران کلن هستید، یک عدد چهار رقمی دراختیارتان قرار میگیرد که باید این عدد را درون توضیحات کلن در بازی قرار دهید. لزومی به پاک کردن همه توضیحاتتان نیست، مثلا این عدد را در انتها یا ابتدای توضیحات بصورت موقت قرار دهید.
-پس از ان دوباره وارد این سیستم بشوید، دکمه من لیدر هستم را کلیک کنید، اینبار دکمه وارد کردم! را فشار دهید.
-درصورت معتبر بودن کد، وارد صفحه تعیین رمز ها میشوید.
-در این صفحه شما باید سه رمز برای افراد مختلف کلن در نظر بگیرید. رمز اول فقط مخصوص لیدر است که با آن اختیارات کامل دارد. رمز دوم برای کولیدرها هستند که میتوانند برای بقیه حریف انتخاب کنند. رمز سوم مخصوص کاربران عادی کلن شما است که میتوانند با استفاده از آن برای خود حریف رزرو کنند، البته به شرطی که قبلا کولیدر یا لیدر برای او حریف انتخاب نکرده باشد.

آیا شما ممبر یا الدر هستید؟

-ابتدا به لیدر یا کولیدر کلنتان بگویید در این سامانه ثبت نام کنند.
-با تگ کاربری خودتان و رمزی که لیدر به شما میدهد وارد سیستم شوید و از آن لذت ببرید.

این سامانه در حال پیشرفت و بروزرسانی است، پس پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. با تشکر فراوان